• pn. - pt.: 9:00 - 20:00, sb.: 9:00 - 17:00, nd.: nieczynne
  • ul. Chłodna 48, 00-872 Warszawa
  • (+48) 734-734-754

Samochód do ślubu

Zastanawiacie się, w czym do ślubu? Zaskoczcie wszystkich oryginalnym pojazdem i wybierzcie samochód z naszej floty! Przyjrzyjcie się uważnie autom z kategorii premium + (Range Rover, Porsche) oraz luksusowej (między innymi BMW, Audi, Lexus), a na pewno znajdziecie idealny model. Panom, którzy są fanami sportowego szyku i niebanalnego wyglądu auta polecamy samochody sportowe, jak Porsche czy MercedesBenz. Nie da się przejść obok nich obojętnie, a goście będą pod ogromnym wrażeniem. Pani Młoda także. Podczas wyboru auta pod uwagę należy wziąć przede wszystkim charakter organizowanego przez Was wesela. Eleganckie czy nieco szalone? Dodatki w stonowanej kolorystyce czy wyraziste i mocne? To wszystko trzeba dobrze przemyśleć. Decyzja nie będzie łatwa, ponieważ każda z oferowanych przez nas marek jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Warto zatem przyglądnąć się szczegółowemu wyposażeniu. A może pozornie banalna rzecz, jak kolor, zaważy na ostatecznym wyborze?

Ekipa Cars4business podstawi samochód we wskazane miejsce – pod dom Pani Młodej/Pana Młodego lub inny budynek. Gwarantujemy niezawodność i dbałość o wszelkie kwestie techniczne oferowanego pojazdu. W tym dniu najważniejsze jest Wasze maksymalne zadowolenie. Komfort jazdy i ekscytacja nawet z krótkiej podróży, zminimalizują stres, który często towarzyszy Parze Młodej.

Najbardziej wyczekiwany dzień wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego nie mamy nic przeciwko, by Wasza florystka ozdobiła przybraniem samochód z naszej floty. Dzięki temu będzie jeszcze piękniej prezentował się na zdjęciach czy kręconych filmach. Wstążeczki, drobne kwiaty, ozdobne napisy. Wszystkie chwyty dozwolone. Co warte podkreślenia, wypożyczenie samochodu jest maksymalnie uproszczone i trwa kilka chwil, a przecież o to chodzi podczas organizacji wesela. Spraw do załatwienia jest całe mnóstwo, dlatego liczy się każda zaoszczędzona minuta. Cars4business służy pomocą i fachowym doradztwem. Korzystne ceny wynajmu z pewnością wpłyną na podjęcie ostatecznej decyzji i skorzystanie z naszej usługi. Gwarantujemy, że dzień Waszego ślubu będzie niezapomniany, a wspólna droga życia zacznie się komfortowo.

Zachęcamy do kontaktu.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!