• pn. - pt.: 9:00 - 20:00, sb.: 9:00 - 17:00, nd.: nieczynne
  • ul. Chłodna 48, 00-872 Warszawa
  • (+48) 734-734-754

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH I PREMIUM

Wypożyczalnia samochodów – Cars4business – sprawdź kim jesteśmy!

Cars4business to profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Warszawie, w której każdy znajdzie ofertę wynajmu dopasowaną do swoich najśmielszych potrzeb i oczekiwań. Działamy prężnie od 2016 roku i ciągle powiększamy naszą flotę – od samochodów premium + (najwyższa klasa) i luksusowych (głównie komfortowe SUV-y), po wersje sportowe (szybkie) i miejskie (zwinne i sprytne, dostosowane zarówno dla Panów, jak i Pań).

4 kółka, wiele powodów do zadowolenia
Oferujemy zarówno wynajem długoterminowy dla firm na okres od 2 do 5 lat, jak i wynajem krótkoterminowy od 1 dnia, aż do miesiąca. Z zamiłowania do motoryzacji, udostępniamy cztery proste etapy rezerwacji pojazdów:

  • zaznacz datę i godzinę odbioru oraz zwrotu pojazdu,
  • wybierz auto,
  • pomyśl o dodatkach,
  • zobacz podsumowanie i dokonaj płatności

Dbamy o najwyższy komfort wynajmowanych samochodów, jak i ich świetny stan techniczny. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 20, a w soboty od 9 do 17. Korzystny cennik wypożyczenia, jak i niezawodność gwarantują zadowolenie w 100%.

Wypożycz auto tam, gdzie chcesz.

W swojej ofercie mamy usługę zwaną „pod drzwi”, co oznacza, że podstawiamy nasz pojazd pod wskazany przez Państwa adres, o ustalonej porze.

Dla podróżników

Jeśli wybierają się Państwo w podróż lub z niej wracają, samochody można odebrać lub zostawić zarówno pod Port Lotniczy Warszawa/Modlin, jak i Lotnisko Chopina.

Wypożyczalnia aut przychodzi z pomocą

Auto zastępcze to sposób na wybrnięcie z kłopotu, jakim jest tymczasowy brak samochodu. Kolizje czy drobne stłuczki zdarzają się bardzo często, dlatego ważne jest dobre wyjście awaryjne z tej przykrej sytuacji. Należy pamiętać, że koszty użytkowania wynajętego pojazdu są pokrywane z polisy OC sprawcy wypadku. Nie musisz się więc martwić o koszty!

Niezapomniany ślub

Młodym Parom polecamy bogatą ofertę samochodów do ślubu, dzięki którym ubogacą ten wyjątkowy dzień i zrobią wrażenie na gościach. Zdjęcia w luksusowym samochodzie będą doskonałe!

­­­­
Na koniec zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz kontaktu i rezerwacji terminów!

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!