• pn. - pt.: 9:00 - 20:00, sb.: 9:00 - 17:00, nd.: nieczynne
 • ul. Chłodna 48, 00-872 Warszawa
 • (+48) 734-734-754

Samochody sportowe

Samochody sportowe to wyśmienita oferta dla pasjonatów szybkiej jazdy, słyszenia dźwięku mocnego silnika i niepowtarzalnego wyglądu auta. Nasza flota składa się z pięknych modeli Porsche, BMW, Audi oraz Mercedesów-Benz. UWAGA! 300 koni i więcej – taka moc silnika, w połączeniu ze sportowym zawieszeniem, sprawia, że zaplanowana dłuższa podróż lub nawet krótki wyjazd na długo pozostaną w naszej pamięci. Zawodowi kierowcy rajdowi z pewnością doceniliby jakość dodatków każdego z pojazdów. Świetne rozwiązania techniczne pozwalają na niezłe osiągi. Jazda sportową klasą aut dostarczy niezapomnianych wrażeń absolutnie każdemu kierowcy, bez względu na wiek oraz płeć, jak i doświadczenie. Wybrany przez Państwa samochód możemy dostarczyć pod wskazany wcześniej adres, a z oferty mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa.

W opisach oferowanych przez nas pojazdów można znaleźć to, co miłośnik szybkiej jazdy lubi najbardziej. Wymienimy jedynie kilka zalet wybranych modeli, a są to:

 • lekka konstrukcja i moc nowych modeli,
 • napęd na tylne koła,
 • elektromechaniczny układ wspomagania,
 • ogrzewane szyby,
 • skórzane kierownice,
 • pakiety privacy.

Wynajem obejmować może zarówno okres krótkoterminowy (od 1 do 30 dni), jak i długoterminowy (2-5 lat), a adresowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Wybór samochodu zależy od Państwa, a ze szczegółową specyfikacją pojazdów należy zapoznać się poprzez kliknięcie w odpowiednią fotografię wybranego, wymarzonego pojazdu.

Przechodząc na strony poszczególnych samochodów, mogą Państwo oglądać krótkie filmy ukazujące wybrane modele lub ich fotografie z różnych ujęć. Zakres kosztów za wynajem znajduje się w tabelkach przy opisach, a poszczególne ceny są cenami brutto, zaś kaucja jest zwracana w dniu zwrotu pojazdu.

Wypożyczenie sportowego samochodu z naszej oferty realizowane jest w 4 prostych krokach:

 1. Wybór dat i godzin zwrotu i odbioru,
 2. Wybór pojazdu,
 3. Wybór dodatków,
 4. Podsumowanie i płatność.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!