• pn. - pt.: 9:00 - 20:00, sb.: 9:00 - 17:00, nd.: nieczynne
 • ul. Chłodna 48, 00-872 Warszawa
 • (+48) 734-734-754

Samochody miejskie

Samochody miejskie to jedne z najpopularniejszych aut w Europie. Wbrew pozorom, nie ograniczają się jedynie do jazdy w mieście, ale swoją rolę spełniają również na dłuższych trasach. Jedną z ich istotnych zalet jest możliwość oszczędnego poruszania się w terenie oraz sprawność manewrowania, zwłaszcza jeśli chodzi o parkowanie.

W naszej flocie znajdziecie Państwo między innymi popularne marek, jak: Mercedes, Skoda, Toyota, Volkswagen i Audi, jak również mniej spotykany, choć bardzo sprytny Mini Clubman. Oferowane przez nas modele mają 5 drzwi, co ułatwia swobodne wsiadanie oraz wysiadanie pasażerów czy też umieszczenie zakupów albo podręcznych bagaży. Co warte podkreślenia, każdy z pojazdów posiada automatyczną skrzynię biegów, a najszybsze z nich mogą rozwijać prędkość nawet do 190 km/h.

Oto przykładowe wyposażenie naszych pojazdów:

 • wielofunkcyjna kierownica,
 • system nawigacji,
 • czujniki parkowania,
 • automatyczna klimatyzacja,
 • reflektory LED,
 • pakiet AMG.

Oferowana przez nas flota sprosta oczekiwaniom mniej wymagających klientów, dla których najważniejszy jest szybki i sprytny sposób poruszania się po zatłoczonych ulicach. Pakiet dodatkowych usług, jak podstawienie pojazdu pod wskazany adres, na ślub, na lotnisko zachęci do sprawnego wypożyczenia naszych samochodów. Wynajem obejmować może zarówno okres krótkoterminowy (1-30 dni), jak i długoterminowy (2-5 lat), a adresowana jest tak do klientów indywidualnych, jak i firm. Wybór samochodu zależy od Państwa, a ze szczegółową specyfikacją pojazdów należy zapoznać się poprzez kliknięcie w odpowiednią fotografię wybranego auta.

Przechodząc na strony poszczególnych pojazdów, mogą Państwo przeglądać określonych modeli. Zakres kosztów za wynajem znajduje się w tabelkach przy opisach, a poszczególne ceny są cenami brutto, zaś kaucja jest zwracana w dniu zwrotu pojazdu.

Wypożyczenie miejskiego samochodu z naszej oferty realizowane jest w 4 prostych krokach:

 1. Wybór dat i godzin zwrotu i odbioru,
 2. Wybór pojazdu,
 3. Wybór dodatków,
 4. Podsumowanie i płatność.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!