• pn. - pt.: 9:00 - 20:00, sb.: 9:00 - 17:00, nd.: nieczynne
  • ul. Chłodna 48, 00-872 Warszawa
  • (+48) 734-734-754

Samochód z OC sprawcy

Osobom poszkodowanym w zdarzeniach drogowych, oprócz bezgotówkowej naprawy samochodu, należy się również pojazd zastępczy. W przypadku braku możliwości korzystania z pojazdu, z powodu jego uszkodzenia z winy osoby trzeciej oraz likwidacji szkody z polisy OC sprawcy, możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi w ramach programu „samochód zastępczy z OC sprawcy”. Usługa polega na wynajmie pojazdu na czas likwidacji powstałej szkody. Zapewniamy wygodne rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeń sprawcy zdarzenia drogowego.

Wypadki drogowe czy stłuczki zdarzają się, niestety, bardzo często, dlatego warto wiedzieć, jak radzić sobie w takich przykrych sytuacjach. W pierwszych chwilach trudno jest o zdroworozsądkowe myślenie, kiedy emocje biorą górę. Należy właściwie ocenić sytuację, stan poszkodowanych osób oraz – jeśli zajdzie taka potrzeba – udzielić pierwszej pomocy. W końcu nadejdzie ten moment, kiedy zorientujemy się, że nasz pojazd uległ uszkodzeniom… Brak sprawnego samochodu może być sporym utrudnieniem w codziennym dotarciu do miejsca pracy, jak również w prywatnych sprawach, jak zakupy czy podwiezienie dzieci do szkoły. Z Cars4business unikniesz dodatkowego stresu. Aby uzyskać możliwość otrzymania samochodu zastępczego z naszej floty, nie musisz wypełniać zbędnych dokumentów. Procedura wynajmu trwa zaledwie kilka minut, a w razie wątpliwości, służymy pomocą i fachowo objaśniamy kolejne kroki, które dzielą Cię od powrotu do normalnego funkcjonowania. Wszystkie koszty użytkowania wynajętego samochodu pokrywane są z polisy OC sprawcy wypadku, dlatego też nic nie płacisz za podstawienie Ci jednego z pojazdów z naszej wspaniałej floty.
Zarówno odbiór samochodu, jak i jego zwrot odbywa się na terenie Warszawy. Kwestiami technicznymi pojazdów zajmujemy się osobiście, a Tobie pozostawiamy radość z komfortowej jazdy. Z nami zyskujesz pewność, że cała procedura zostanie skrócona do absolutnego minimum. Istnieje możliwość podstawienia Państwu samochodu w wyznaczone wcześniej miejsce, o określonej porze.

Na wszelki wypadek masz nas. Zapraszamy do kontaktu.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!