• pn. - pt.: 9:00 - 20:00, sb.: 9:00 - 17:00, nd.: nieczynne
 • ul. Chłodna 48, 00-872 Warszawa
 • (+48) 734-734-754

Najczęściej zadawane pytanie

 • W przypadku gdy Najemcą jest osoba fizyczna: Auto może wynająć każda osoba która ukończyła 18 lat, ma ważne prawo jazdy dłużej niż 1 rok i drugi dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport).
 • W przypadku osoby z zagranicy: Auto może wynająć każda osoba która posiada prawo jazdy, kartę kredytową którą zrealizuje jedną z transakcji:
  • –   płatność za wynajem,
  • –   blokada depozytu,
  • –   preautoryzacja.
 • W przypadku obywateli krajów z poza Europy ( USA , KANADY , AUSTRALII ) koniecznie jest posiadanie Paszportu i Międzynarodowego Prawa Jazdy.
 • W przypadku gdy Najemcą jest firma: Wymagane jest posiadanie kompletu dokumentów składających się z zaświadczenia NIP, zaświadczenia REGON, zaświadczenia Wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub zaświadczenia z KRS (nie starszy niż 3 miesięczny). Upoważnienie dla osoby podpisującej umowę/odbierającej samochód do zawarcia zobowiązania w imieniu firmy.

Nie. Wystarczy karta debetowa. Jeśli rezerwujesz samochód z minimum trzydniowym wyprzedzeniem, możesz też zapłacić za wynajem przelewem on-line albo przelewem tradycyjnym. Karta płatnicza (debetowa lub kredytowa) będzie potrzebna zawsze, aby na czas wynajmu zablokować depozyt zwrotny.

Samochód najłatwiej zarezerwować przez nasz formularz rezerwacji dostępny na stronie głównej. Należy wybrać preferowaną klasę pojazdu, datę odbioru i zwrotu. W następnym kroku prosimy wybrać usługi/wyposażenie dodatkowe oraz wybrać sposób płatności. Potwierdzeniem rezerwacji jest mail zwrotny wysłany na podany w rezerwacji adres e-mail. Jeżeli mają Państwo pytania podczas rezerwacji, możecie skorzystać z naszych doradców.

Kaucja za samochód, to kwota, która na czas najmu samochodu zostanie zablokowana na Twojej karcie płatniczej (kredytowej lub debetowej, Visa, Mastercard, Dinners, American Express). Możliwe jest jest również uiszczenie kaucji przelewem bankowym. Kaucja jest zwrotna, a środki na karcie są odblokowywane (zwracane), jeśli samochód zostanie zwrócony bez uszkodzeń.

W zależności od klasy samochodu kaucja waha się od 2 000 zł do 30 000 zł. Informacja dotycząca wysokości kaucji podana jest przy opisie pojazdu.

Tak, samochody mają limit kilometrów. Opłata za nad kilometr wynosi w zależności od klasy samochodu waha się od 0.50pln do 3pln (brutto).

Nie. Możliwe jest upoważnienie dodatkowych kierowców. Ich dane należy podać podczas procesu rezerwacji lub zgłosić to najpóźniej w dniu odbioru pojazdu. Dodanie drugiego lub kolejnego kierowcy jest dodatkowo płatne.

Tak. Należy zgłosić podróż zagraniczną przed odbiorem samochodu. Zgoda na opuszczenie terytorium Polski jest dodatkowo płatna.

Tak ale konieczne jest uzyskanie zgody od naszego doradcy, gdyż pojazd może być już zarezerwowany w danym terminie.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!